PCS spol. s r. o

Aktuality

13.11.2019

Seznamte se: ORION®

Nová generace zavazadlových rentgenů ORION® vstoupila na český trh. Přináší nejlepší kvalitu obrazu ve své třídě a posouvá rentgenovou bezpečnostní kontrolu na novou úroveň.
Číst dále
23.10.2019

Ransomware se obejde i bez sociálního inženýrství

Ransomware představuje už několik let jedno z nejpopulárnějších odvětví kybernetické kriminality. Pro podniky se stále jedná o značnou hrozbu. Ochranné prostředky se musí přizpůsobit stále sofistikovanějším technikám.
Číst dále
22.10.2019

Kaspersky nově nabízí řešení pro ochranu před civilními drony – Antidrone

Společnost Kaspersky spustila nový typ zabezpečení, který organizacím a majitelům nemovitostí pomáhá s ochranou před neoprávněným vniknutím civilních dronů na jejich pozemek.
Číst dále
16.10.2019

Jak mohou roboti zneužít naši důvěřivost

Roboti se stávají čím dál běžnější součástí našich všedních životů. Proto bychom neměli podceňovat jejich vliv na společnost a možná bezpečnostní rizika, která jejich začleňování do běžného života přinesou.
Číst dále
11.10.2019

SpArcfire - nový software pro obsluhu spektrometrů

Číst dále
10.10.2019

Seminář a setkání uživatelů a zájemců o analytické přístroje Hitachi High-Tech Analytical Science, Rigaku ART a Stresstech

Číst dále
10.10.2019

Jaké nejaktuálnější kybernetické hrozby ohrožují Česko?

Bezpečnostní řešení společnosti Kaspersky musela během prvního pololetí zasáhnout po celém světě proti kybernetickým hrozbám na téměř polovině počítačů průmyslových řídicích systémů (ICS) v energetickém sektoru.
Číst dále
01.10.2019

Phishingové útoky zacílené na „jablíčkáře“

Počet phishingových útoků zacílených na uživatele Mac počítačů, mobilních zařízení s iOS a přidružené internetové služby vzrostl během prvního pololetí 2019 na 1,6 milionu. To je zhruba o devět procentních bodů více než celkový počet útoků za loňský rok.
Číst dále
10.09.2019

Kaspersky Security for Microsoft Office 365 nyní chrání i OneDrive

Bezpečnostní řešení Kaspersky Security for Microsoft Office 365 nově chrání i službu OneDrive. Produkt brání malwaru, aby se do služby naboural a rozšířil se tak napříč korporátní sítí. Vyšší ochrana je zaručena několika vrstvami zabezpečení, které jsou doplněné o heuristickou a behaviorální analýzu.
Číst dále
1 2 3 7

Používáte zastaralý prohlížeč
Internet Explorer

Webové stránky nemusí fungovat správně!

Stáhněte si prosím aktuální prohlížeč
Microsoft Edge nebo Google Chrome