PCS spol. s r. o

Aktuality

02.07.2020

Útočníci našli nový způsob, jak získat vaše platební údaje

Odborníci ze společnosti Kaspersky objevili novou techniku, díky níž hackeři kradou platební informace uživatelů přímo na e-shopech. Prostřednictvím web skimmingu, jak se tento druh útoku označuje, shromažďují útočníci údaje o platebních kartách uživatelů. Docílí toho registrací do účtů Google Analytics a vložením svého podvrženého kódu do zdrojového kódu webových stránek. Touto metodou doposud ohrozili okolo dvou desítek online obchodů po celém světě.
Číst dále
30.06.2020

Nový difraktometr Stresstech Xstress DR45

Číst dále
12.06.2020

Systém sociálního kreditu – jsme připraveni sdílet své soukromé údaje?

Téměř polovina spotřebitelů (46 %) už někdy slyšela o systému sociálního kreditu. Aktuální zpráva společnosti Kaspersky s názvem Sociální kredity a bezpečnost: vstup do světa sociálního hodnocení se zaměřuje na to, jak lidé vnímají sociální hodnocení a jestli jsou připraveni být součástí takového systému.
Číst dále
02.06.2020

Vyděračské techniky ransomwaru Maze

SophosLabs zmapovaly vyděračské techniky ransomwaru Maze zvyšující tlak na zaplacení Studie SophosLabs pomůže bezpečnostním expertům lépe pochopit a předvídat vyvíjející se chování ransomwarových útočníků a chránit svoje organizace
Číst dále
02.06.2020

Ransomware je stále nebezpečnější

Epidemie koronaviru změnila situaci i v oblasti bezpečnosti IT. Útočníci vždy zneužívají aktuální události a koronavirus si pochopitelně nemohli nechat ujít. Podstatnou novinkou je přitom především vyšší počet lidí pracujících z domova a z toho vyplývající změny ve fungování podniků. Z hlediska firem je nyní samozřejmě klíčové zajistit kontinuitu podnikání, nemělo by se to však dít na úkor bezpečnosti IT.
Číst dále
28.05.2020

Spolupracujeme nově také se Safetica Technologies

Rádi bychom Vás informovali o novém produktu, tzv. DLP technologii, který jsme začátkem roku přidali do našeho portfolia.
Číst dále
20.05.2020

Eugene Kaspersky spouští startupový akcelerátor na podporu turismu

Eugene Kaspersky, zakladatel a CEO společnosti Kaspersky, spustil turistický startupový akcelerátor “Kaspersky Exploring Russia”. Projekt se zaměřuje na podporu ruského turismu a zejména pak na pomoc mladým živnostníkům, kteří toto období mohou využít k nastartování svého podnikání.
Číst dále
19.05.2020

Množství útoků na bankomaty stouplo o 40 %

Nová verze bezpečnostního řešení Kaspersky Embedded Systems Security poskytuje pokročilé zabezpečení bankomatům, samoobslužným prodejním místům (PoS) a dalším zabudovaným zařízením se systémem Windows. Díky vylepšením je nyní možné toto řešení vzdáleně spravovat a aktualizovat i v místech s 2G internetovým pokrytím.
Číst dále
11.05.2020

DDoS útoky v období pandemie – ztrojnásobil se počet útoků na stránky úřadů

Z dat čtvrtletního reportu společnosti Kaspersky zaměřeného na DDoS útoky vyplývá, že se zvýšil celkový počet DDoS útoků. Strmě stouplo především množství útoků na internetové stránky místních úřadů a vzdělávacích institucí.
Číst dále
1 2 3 10

Používáte zastaralý prohlížeč
Internet Explorer

Webové stránky nemusí fungovat správně!

Stáhněte si prosím aktuální prohlížeč
Microsoft Edge nebo Google Chrome